• پِِـــــیوندها

1

presid

3

6

bib

p11

wew12

پیام تسلیت شهردار شهر مال خلیفه آقای داود امیری بمناسب رحلت حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی

سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 10:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بسم الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی،  خبری تلخ  و جانسوز برای ملت بزرگ ایران  و شیفتگان آبادی وعمران این آب و خاک، پس از ارتحال امام عظیم الشان است. نه تنها تاریخ معاصر ایران بلکه تاریخ ایران و منطقه مردانی به عظمت او کمتر دیده است. او سرمایه‌ای بی بدیل برای کشور، نظام و رهبری بود و در حالی به امام خویش پیوست که در همه این سالها برای حفظ میراث حضرت امام مورد طعن رفیق و هجوم رقیب قرار داشت.

او پیوسته در سر سودای آبادی ایرانی قدرتمند و توسعه یافته و پیشرفته داشت و لحظه ای برای نیل به مقصود از پا ننشست.  سرنوشت او را بدان جا کشاند تا در شب شهادت مرحومِ امیرکبیر، معمار توسعه ایران نوین، چشم بر جهان فروبندد‌.  هاشمی رفسنجانی و امیرکبیر نام‌هایی خواهند بود که در درازنای تاریخ ایران در کنار یکدیگر نوشته خواهند شد و چه قصه پرغصه‌ای است داستان توسعه این دیار تشنه که چرخ پیشرفت و توسعه در آن پیوسته به چاله‌هایی فرو می‌افتد که چاله سازان بی فکر و جاهل با تندخویی و عصبیت ویرانگر، بر سرراه آن‌ حفر می‌کنند.

امیرِ کبیر و اکبر‌ِ بهرمان در جایی از جوامع به هم می‌رسند که روند توسعه در آن گذرگاه‌های صعب العبور را با زحمت و خون دل طی می‌کند. خاک تشنه این دیار تفتیده باید سال‌های مدید، دیده بر دست سخاوت مادر گیتی بدوزد تا مگر دوباره‌ ابرمردانی به قامت امیر و اکبر بزاید و شولای سازندگی و آبادانی ایران را بر دوش ایشان  بیافکند.

شهردار مالخلیفه:
درگذشت اندوهبار پدر توسعه ایران اسلامی را به ابتدا به ساحت مقدس حضرت ولی عصر،  نایب بر حقش حضرت آیت الله خامنه‌ای و هم‌چنین به ملت بزرگ و نجیب ایران اسلامی تسلیت  و تعزیت عرض می‌نماید.

خواندن : 2543 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 10:17

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

شهرداری مال خلیفه

  ارتباط مستقیم با شهردار: 09131835468

   تلفن: 03834482868

   فکس:  03834482868

   ایمیل:info@malkhalifeh.ir

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family