• پِِـــــیوندها

1

presid

3

6

bib

p11

wew12

پشتیبان

پشتیبان "ویستاوب"

تکمیل_میدان_سردار_بی_بی_مریم_بختیاری_شهر_مال_خلیفه2-minghتکمیل میدان سردار بی بی مریم بختیاری شهر مال خلیفه به گزارس روابط عمومی شهرداری مالخلیفه میدان سردار بی بی مریم بختیاری تکمیل و به بهره‌برداری رسید. مهندس داود امیری شهردار مال خلیفه گفت این میدان با نام سردار بی بی مریم بختیاری نامگذاری و عملیات تکمیل این میدان شامل میدانو جداول حاشیه و آسفالت و فضای سبز و المان و اصلاح هندسی و تقاطع ها و.... با مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری تأمین گردید و لازم به ذکر است المان این میدان با شکل کره جغرافیایی و طرح نماد چوقا بختیاری طراحی و با حضور امام جمعه و شهردار و اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری نصب گردید.

تکمیل_میدان_سردار_بی_بی_مریم_بختیاری_شهر_مال_خلیفه7-mingk

m

 

 

پیام تبریک نوروزی مهندس داود امیری شهردار مال خلیفه بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی سال 1399

جهان از باد نوروزی جوان شد

زهی زیبا که این ساعت جهان شد

شمال صبحدم مشکین نفس گشت

صبای گرم رو عنبر فشان شد

با لطف و عنایت بیکران خداوند سبحان و مساعدت بی بدیل شما شهروندان فرهیخته و قانون مدار ، مدیران و مسئولین دلسوز و فداکار و خدمتگزاران شما در شهرداری سال 1398 را باهمه فراز و نشیب پشت سر گذاشتیم و بی تردید شعور بی نیر و همت بلند شما سروران ارزشمند مهمان ناخوانده نوروزی سال جدید ( کرونا ) را در این دیار ناکام خواهد نمود و فرصتی دوباره را برای دور هم جمع شدن و به رسم باستان این عید را حضوری به هم شاد باش خواهیم گفت . بر خود واجب دانستم تا ضمن تقدیر و سپاس از همه مساعدت های شما ارزشمندان در عمران و آبادانی و زیبا سازی شهرمان که این عید باستانی را محضر مبارک همه مردم شریف و فهیم شهر مال خلیفه تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه یزدان مهر ، سعادت و سلامتی شمار را خواستارم .

                                                                                                    داود امیری

                                                                                                 شهردار مال خلیفه

نامگذاری بلوار بنام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

  • مهندس داود امیری شهردار شهر مال خلیفه در مصاحبه با خبرنگار آزاد بخش فلارد افزود این اقدام، حرکت کوچکی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های این سردار سرافراز است تا بتوان با زنده نگهداشتن یاد او، از جان فشانی این شهید والامقام تقدیر کرد ، وی افزود با تصویب شورای اسلامی شهر مال خلیفه ، بلوار
  • محله خنگ به نام سردار حاج  قاسم سلیمانی مزین شد .
  • IMG 20200123 WA0003

 

 

 

IMG 20200123 WA0004

 

IMG 20200123 WA0005

 

IMG 20200123 WA0009

 

Untitled 1   

 

پروژه ساماندهی ورودی شهر مال خلیفه از سمت پتروشیمی افتتاح گردید

   آئین افتتاحیه پروژه ورودی شهر مال خلیفه با حضور امام جمعه بخش فلاردو مسئولین بخش و اعضاء شورای اسلامی شهر مال خلیفه افتتاح گردید ، مهندس داود امیری شهردار جوان مالخلیفه در مصاحبه خبرنگار آزاد بخش فلارد اذعان داشت این پروژه در 4 فاز ، برش صخره ، احداث دیوار حائل و جوی و جدول و رفیوژ بلوار و همچنین زیر سازی و بخش آسفالت اجرا گردید و با اعتباری بالغ  بر 7   میلیارد ریال هزینه شده و در ادامه قباد رستمی ریاست محترم شورای اسلامی شهر مال خلیفه افزود : این بلوار بنام سردار سرلشگر شهید الیاس ارجمند نامگذاری گردید .

 

 

00

 001

003

 

002

سنگ فرش معابر شهر مال خلیفه و محله خنگ

با سلام

مهندس داود امیری شهردار مال خلیفه گفت در راستای ساماندهی معابر شهر مال خلیفه ، سنگ فرش معابر شهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری در حال اجرا می باشد .  

22                                                            

 

 

 55

33

 

 

 

450

 

90

 

 

 

4

 

 

1

 

2

 

آسفالت ورودی شهر مال خلیفه از سمت پتروشیمی

با سلام

مهندس داود امیری شهردار مال خلیفه گفت در راستای ساماندهی ورودی شهر مال خلیفه از سمت پتروشیمی آسفالت ورودی شهر مال خلیفه از سمت پتروشیمی، آسفالت ورودی در مساحت 8000 متر مربع در ورودی شهر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال از منابع داخلی شهرداری اجرا گردید و همچنین از آسفالت معابر باقی مانده محله خنگ خبر داد و در پایان اعلام داشت تا پایان سال 98 هیچ معبری در شهر مال خلیفه بدون زیر سازی و آسفالت نخواهد بود .                                                              

شهرداری مال خلیفه

  ارتباط مستقیم با شهردار: 09131835468

   تلفن: 03834482868

   فکس:  03834482868

   ایمیل:info@malkhalifeh.ir

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family