• پِِـــــیوندها

1

presid

3

6

bib

p11

wew12

چشمه برم، نگين مفرح شهر مال خليفه
از مركز شهر مال خليفه مركز بخش فلارد از توابع لردگان كه مي
معرفی مال خلیفه
مال‌خلیفه شهر کوچکی در بخش فلارد (استان چهارمحال و

عملکرد شهرداری (14)

تکمیل_میدان_سردار_بی_بی_مریم_بختیاری_شهر_مال_خلیفه2-minghتکمیل میدان سردار بی بی مریم بختیاری شهر مال خلیفه به گزارس روابط عمومی شهرداری مالخلیفه میدان سردار بی بی مریم بختیاری تکمیل و به بهره‌برداری رسید. مهندس داود امیری شهردار مال خلیفه گفت این میدان با نام سردار بی بی مریم بختیاری نامگذاری و عملیات تکمیل این میدان شامل میدانو جداول حاشیه و آسفالت و فضای سبز و المان و اصلاح هندسی و تقاطع ها و.... با مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری تأمین گردید و لازم به ذکر است المان این میدان با شکل کره جغرافیایی و طرح نماد چوقا بختیاری طراحی و با حضور امام جمعه و شهردار و اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری نصب گردید.

تکمیل_میدان_سردار_بی_بی_مریم_بختیاری_شهر_مال_خلیفه7-mingk

عقب نشینی معابر-تصاویر قبل و بعد از عقب نشینی

 سنگ فرش و بلوک فرش معابر سطح شهر مال خلیفه  از سمت ابتدای بلوار شهداء به طرف مرکز شهر در حال تکمیل می باشد و حدودا  500متر مربع  از پیاده رو بلوار شهداء سنگ فرش شد . 

با توجه به اینکه روشنایی پارک چشمه برم شهر مال خلیفه در هنگام شب مسافران و مهمانان عزیز را با مشکلاتی مواجه می نمود ، که شهرداری مال خلیفه با نصب برج های  نوری با لامپ های ال ای دی در پارک چشمه برم نصب گردید و محوطه پارک چشمه برم را به صورت کامل روشن نمود و فضای پارک شهر منور گردید .

تصاویر شهدای هشت سال جنگ تحمیلی شهر مال خلیفه و محله خنگ و سرداران شهید منطقه فلارد در میادین اصلی شهر و در وسط بلوار شهداء شهر مال خلیفه به سمت گلزار شهداء شهر  و  نصب گردید .

شهرداری مال خلیفه

  ارتباط مستقیم با شهردار: 09131835468

   تلفن: 03834482868

   فکس:  03834482868

   ایمیل:info@malkhalifeh.ir

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family